Či chceme alebo nie, Vianoce sú tu. Námestia sú vysvietené krásnymi žiarovkami, z domácností už rozvoniavajú perníky, v obchodoch nás lákajú svetre so sobmi a internet zavaľujú rôzne videá. Avšak to s malým ježkom je jednoznačne najrozkošnejšie!

Hoci mnohí označovali za top vianočnú reklamu roku 2018 tú od britského reťazca John Lewis, v ktorej si zahral hlavného hrdinu legendárny spevák Elton John, musíme povedať, že rakúskej sporiteľne Erste Bank und Sparkasse sa podaril ešte úžasnejší kúsok.

Hlavným hrdinom reklamy je kreslený ježko, ktorému život strpčujú jeho pichliače. Už dávno sme však nevideli niečo tak roztomilé, pričom toto video je dôkazom, že v jednoduchosti je krása. Keď zistíte, čo dostal ježko pod stromček, nezaručujeme vám, že vám nevyjde slzička.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)