Deň matiek je pre mnohé ženy výnimočným sviatkom, kedy sa od milovaných ratolestí dočkajú celodennej pozornosti či roztomilých darčekov. Výnimočné chvíle zažila aj pani Oľga z Krupiny, ktorá je hrdou mamou štyroch dospelých synov.

Pani Mlynárová vychovala štyroch synov, pričom všetci bratia majú spoločnú jednu podstatnú vec – už od útleho detstva holdovali všetkému, čo sa vojenských záležitostí a armády týka.

vojak

Ako čas plynul, chlapci postupne jeden po druhom najväčšiu záľubu pretavili na celoživotné poslanie. Bratia Andrej, Tomáš, Michal a Lukáš sa stali profesionálnymi vojakmi a každý z nich pôsobí v inom kúte Slovenka – niekedy sa musia zúčastniť aj zahraničných misií.

Veľká radosť priamo v centre mesta

Rodinka sa z toho dôvodu stretne v kompletnej zostave len veľmi zriedkavo. Chlapci si ale pri príležitosti oslavy všetkých mamičiek vymysleli originálny plán, ktorým najdôležitejšej žene v živote pripravili obrovské prekvapenie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Štyria profesionálni vojaci sa zišli na zvolenskom námestí, kde svoju maminu privítali vo veľkom štýle. Nechýbala kamera, kytica kvetov, vrúcne objatia či dokonca prítomnosť ministra obrany Slovenskej republiky Petra Gajdoša. Pani Oľga neskrývala slzy dojatia a lásku milujúcim synom oplatila úprimným prejavením emócií.

V prípade, že sa vám video pani Oľgy so synmi nezobrazuje, pozrieť si ho môžete >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ | Foto: Facebook/Katarína Kováčiková TV JOJ