Ôsma epizóda šou Tvoja tvár znie povedome bola plná vskutku silných hudobných vystúpení, ktoré očarili nielen porotu, ale i divákov v sále či pri televíznych obrazovkách. O zlatý klinec večera sa však postaral mladý muzikálový herec Patrik Vyskočil, ktorý svojim vystúpením doslova šokoval!

Patrik Vyskočil, ktorý je v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome priam charakteristický výbornými hudobnými vystúpeniami, zdvihol tentokrát svoju latku ešte vyššiu. V ôsmej epizóde zábavného programu sa objavil nielen ako robusná katalánska diva Montserrat Caballé, ale zároveň aj ako legendárny spevák skupiny Queen, Freddie Mercury! Dvojrola, ktorá bola zabezpečená vďaka špeciálnym efektom, vyšla Patrikovi na výbornú a jeho spev nenechal chladným snáď žiadneho diváka. Čo dodať? Toto jednoducho musíte počuť! :)

v1 v2 v3 v4 v5

Patrik Vyskočil ako Montserrat Caballé a Freddie Mercury

Foto: Facebook, queenphotos.files.wordpress.com | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)