Práve dnes je ten deň, kedy máte chuť na niečo naozaj dobré, no nemienite tomu venovať príliš veľa času? Pripravte si úžasnú pomazánku z krabích tyčiniek.

Možno ste ešte neprišli na chuť krabím tyčinkám a v obchode ich s obkľukou obchádzate, ale pozor! Dajú sa pripraviť na mnoho neodolateľných spôsobov, z ktorých jedným je aj úžasná pomazánka. Garantujeme vám, že budete naozaj prekvapené a od tohto momentu si ju budete pripravovať pravidelne. My sme už podľahli. :)

Ingrediencie:

  • 2 balíky krabích tyčiniek
  • 2 menšie cibule
  • 1 majonéza
  • soľ, čierne korenie

Nakoľko máme pomazánku naozaj radi, pripravili sme ju z dvoch balení krabích tyčiniek. Tie si odbalíte a pokrájate na malé kocky. Ak vám môžeme poradiť, lepšie sa s nimi manipuluje, ak sú polozamrznuté, roztopené sú príliš ohybné a ťažšie krájateľné. Následne k nim pridajte na kocky nakrájané cibule, majonézu, dochuťte korením a soľou. Premiešajte a pomazánku vložte na cca 2 hodiny do chladničky. Želáme dobrú chuť! :)

Video: Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)