Kolo čo kolo ponúka šou Tvoja tvár znie povedome dokonalé spevácke a tanečné vystúpenia, pri ktorých divákom tuhne krv v žilách. Po všetkých súťažiach však včera večer prišiel zlatý klinec programu v podobe porotcov Zuzky Šebovej a Dana Dangla alias Darinky Rolincovej a Karla Gotta!

Vo včerajšej časti si rolu účinkujúcich Tvojej tváre vyskúšali aj dvaja porotcovia, herci Zuzana Šebová a Dano Dangl. Dvojica sa zhostila duetu Zvonky Šťestí z roku 1984 v podaní ešte malej hviezdičky Darinky Rolincovej a jej staršieho českého kolegu Karla Gotta.

Už pri prvom zábere na “Daru” a “Karla” bolo jasné, že najbližšie minúty bude čakať divákov poriadny kus zábavy. Zuzka totiž v úvode kľačala na kolenách, aby dosiahla výšku hodnú mladého dievčatka, akým bola v čase zrodenia skladby samotná slovenská diva. Avšak v tej chvíli ešte nikto netušil, aký hlasový potenciál v sebe známa herečka ukrýva – z jej spevu tak následne ľuďom mohla padnúť sánka.

Čo sa týka Šebovej kolegu Dangla, to už bola iná reč. Vzhľadom na to, že je Dano v prvom rade zabávač, v tomto duchu poňal aj svoje číslo – pri pohľade naňho sa nemohlo prestať smiať nielen obecenstvo, ale i zvyšná časť poroty. Pobavení taktiež ostali ľudia pri televíznych obrazovkách, ktorí na sociálnych sieťach zanechali množstvo pozitívnych odkazov.

Niektorí sa dokonca vyjadrili, že sa malá slečná Rolincová s božským Kájom postarali o najlepšiu šou večera, pričom mnohým vraj maska herca viac neža Gotta pripomínala legendárnu postavičku z Československo má talent Jozefa Pátroviča. A ako sa Zuzka a Dano páčili vám? Napíšte nám do komentárov na Facebooku! Video z ich vystúpenia nájdete na konci článku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Tv Markíza, YouTube, Facebook/Tvoja tvár znie povedome