Lámač ženských sŕdc sa v poslednom období venoval prevažne svojej milovanej rodinke, keďže mu jeho krásna polovička Anna Kurnikovova v decemebri roku 2017 porodila rozkošné dvojičky. Enrique si ale zrejme povedal, že je na čase sa fanúšikom pripomenúť aj prostredníctvom hudby, vďaka čomu vznikol poriadne emotívny duet útočiaci na city.

Enrique Iglesias je po kratšej hudobnej pauze späť. Avšak tentokrát nám ešte stále v chladných mesiacoch neprináša vánok leta, ako je to uňho zvykom. Práve naopak. Španielsky spevák sa spojil s 27-ročným hip-hopovým hudobníkom z Portorika, aby spolu zasiahli to najcitlivejšie miesto na ženskom tele.

Autor chytľavých peciek, ako Duele el corazon, El Perdón, Bailando či Subeme la radio, sa po dlhej dobe podieľal na tvorbe dokonalého duetu, a to práve s kučeravým Jonom, ktorý song pôvodne vytvoril. Skladba Después que te perdí totiž z jeho pera vyšla už pred mesiacom. Krátko nato však niektoré pasáže prespieval Enrique, čo vraj bola pre jeho mladšieho kolegu obrovská česť, keďže latino hviezdu obdivuje odmalička.

K milostnej novinke páni vypustili aj videoklip, ktorého miesto natáčania sústredili do zasnežených hôr. V záberoch nechýbajú smutné tváre či slzy vzbudzujúce ešte väčšie zatočenie s emóciami. A hoci song nie je úplne len Iglesiasov, rozhodne sa zaradí k najväčším a najkrajším hitom jeho kariéry. To, či je hodný stupienka víťazov, už necháme na vaše posúdenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/enriqueiglesias