Časy, kedy slovenské televízie vysielali iba zahraničné seriály, sú dávno za nami. V súčasnosti nám všetky najsledovanejšie stanice ponúkajú domácu tvorbu, pričom každá je z iného súdka. RTVS sa divákom rozhodla spracovať veľmi citlivú tému, týkajúcu sa dieťaťa – kým jedni sa ho potrebujú zbaviť, iní ho nemajú napriek tomu, že po ňom túžia. Aj o tom je novinka Hniezdo.

Každý je strojcom svojho domova – to je podtitul novej seriálovej novinky Hniezdo z produkcie RTVS, ktorej hlavným hrdinom je neštandardne novorodenec. Nevinné dieťatko totiž prepletie životy niekoľkých rodín.

Okrem 15-tich bábätiek, z toho jedny dvojičky, ktoré sa pred kamerami vystriedali, sú neodmysliteľnou súčasťou projektu známi herci, ako Alexander Bárta, Marián Mittaš, Andrea Karnasová, Zuzana Šebová, Marek Geišberg či v neposlednom rade Soňa Norisová v úlohe ústrednej postavy Kristíny Važanovej. Napriek tomu, že je Kika milujúca manželka a matka, neželane otehotnie s iným mužom, čo ju prinúti porodiť v anonymite. A práve od tejto smutnej skutočnosti sa budú odvíjať ďalšie príbehy plné napätia, radosti, ale aj sĺz a tajomna.

Diváci Jednotky mali zatiaľ na jej obrazovkách možnosť vidieť dve časti, po ktorých televíziu zaplavili množstvom superlatívov. Seriál označujú za výborný nielen čo sa týka obsahu, ale aj obsadenia. ,,Po pozretí dnešnej časti, musím vyzdvihnúť herecký výkon Soni Norisovej, wauu, náročné, veľmi silné, smutné,” znie kompliment na adresu talentovanej krásky. ,,Skvelá réžia a herecké výkony… až pod kožu,” zanechala reakciu ďalšia užívateľka Facebooku, pričom väčšina sa vyjadrila k tomu, že sa už nevie dočkať ďalšej časti. Okrem toho niektorí novinku prirovnali k Tajným životom, ktoré RTVS začala vysielať v roku 2015.

Reakcie verejnosti tak svedčia o tom, že by mohlo Hniezdo ašpirovať na najlepší slovenský seriál. O jeho úspechu svedčí i fakt, že si prvú časť pozrelo až pol milióna divákov, vďaka čomu sa stalo najsledovanejším programom dňa.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ukážka diváckych reakcií

Zdroj/Foto: RTVS.sk, Facebook/RTVS, YouTube