Slovenský fitness sa už roky spája s menom Zory Czoborovej, ktorá pravidelne radí ženám, ako si správne vyformovať postavu. Pred letom, samozrejme, všetky zaujíma najmä to, ako sa dopracovať k plochému brušku. 

Držiteľka titulu majsterky sveta v aerobiku z roku 1994 je známa svojou vyšportovanou postavou, ku ktorej motivuje ostatné ženy. Zora Czoborová by vo veku 55 rokov skryla do vrecka aj o polovicu mladšie ročníky, a preto je pre mnohé dámy obrovskou inšpiráciou a hnacím motorom pri cvičení.

Ako jedna z najpopulárnejších slovenských profíčok v oblasti fitness je Zora neostále bombardovaná dotazmi ohľadom cvičenia a chudnutia. ,,Juuuj, koľko som už ja dostala otázok, aké cviky najlepšie ,,zaberajú“ na brucho??? No ŽIADNE, okrem jediného ,,CICA NEŽER“!“ napísala na rovinu se*y brunetka.

,,Ak nechcete mať tučné bruško a previsajúce faldíky, jediná cesta je kvalitná strava,“ odkazuje prostredníctvom Instagramu ľuďom, ktorí by sa radi zbavili nežiaduceho pupku. ,,Samozrejme, pravidelné precvičovanie brušného svalstva má veľký vplyv na správne držanie tela, športový výkon, ale najmä na to, ako pevne bruško vyzerá, keď sa tých faldíkov vďaka zdravej strave zbavíte,“ doplnila Zorica s bruchom ako skala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/zoraczoborov