Seriál Oteckovia sa už síce vyše roka teší veľkej popularite, no uplynulé časti žnú u divákov zatiaľ najväčšie úspechy. Môže za to vojna medzi mužskými a ženskými hrdinami, ktorá plodí jednu vtipnú scénu za druhou. Avšak pri natáčaní najnovších záberov známym fešákom až tak do smiechu nebolo.

Štyria sympatickí oteckovia a ich rodiny sa každý pracovný deň v podvečerných hodinách stávajú neodmysliteľnou súčasťou takmer väčšiny slovenských domácností. Len málokedy však máme možnosť nahliadnuť aj do zákulisia jednotlivých scén. Herci ale pred pár hodinami zažili natoľko veľký extrém, že sa s ním rozhodli podeliť i so svojimi fanúšikmi.

Oteckovia

Dnes ráno o 6.40 sa tím Oteckov vybral na bratislavský Draždiak, kde sa však vôbec nešiel kochať okolitou prírodou. Marek Fašiang, Braňo Deák a Filip Tůma totiž zhodili zimné bundy a namierili si to priamo do vody!

Ako chlapci so znechutenými tvárami vyzradili, vzduch mal 7 stupňov a voda 6, pričom seriálový Vlado do svojho videa pridal ešte jeden popis – dĺžka 2. Čo tým asi tak myslel? :D Každopádne, na kúpanie sa v jazere v zimnom období si trúfa naozaj len minimum ľudí, ktorí si zaslúžia náš veľký obdiv! Zábery v ľadovej vode sa preto jednoznačne zaraďujú k tomu najkrutejšiemu, čo museli obľúbení hrdinovia pred kamerami podstúpiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/filip_tumaa, brano.deak, marekfesiang, oteckovia, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.