Posledný rok bude pre Moniku Bagárovú určite nezabudnuteľný. Nielenže sa jej dostala česť hodnotiť výkony mladých talentov v speváckej šou SuperStar, ešte krajšou úlohou ju poctil sám život. Obľúbená speváčka sa pred mesiacom stala maminou rozkošnej dcérky Rumie, ktorá zohrala hlavnú úlohu aj v jej novom videu.

Už je tomu takmer mesiac, čo sa z Moniky Bagárovej stala hrdá mamička. Od tohto momentu speváčka žiari šťastím viac než kedykoľvek predtým, pričom úprimné úsmevy a pozitívnu energiu rozdávala dokonca len štyri dni po pôrode, keď sa prostredníctvom videohovoru stala súčasťou finálového večera SuperStar.

Atraktívna brunetka nerobí okolo svojho materstva žiadne tajnosti a vzácne okamihy s maličkou Rumiou nemá problém ukazovať ani verejnosti, ktorá jasá pri každom jednom jej príspevku. Najnovšie sa Monika podelila o nádherné zábery, zobrazujúce ten najčistejší cit medzi maminou a jej dieťatkom.

,,Neopísateľná láska,” takto stručne, avšak výstižne opísala porotkyňa posledného ročnika Superstar krátke video, ktoré by sme mohli pokojne označiť za vôbec najkrajšie, aké kedy zverejnila.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika