Veronika Ostrihoňová a Matej “Sajfa” Cifra odišli na romantickú dovolenku ešte pred ponorením sa do príprav na očakávané bábätko. Zaľúbená dvojica tak zo zahraničia zverejnila milé fotografie, kde budúca mamička už tehotenské bruško neskryla. Kedy tak narástlo?

Vo februári vyplávala na povrch radostná správa zo súkromia manželov Cifrovcov. Dvojica priznala, že sa z nich po rokoch strávených v partnerstve konečne stanú rodičia, avšak presný termín pôrodu či pohlavie bábätka si plánujú nechať až do poslednej chvíle len pre seba a úzku rodinu.

Ešte predtým, ako sa známi zaľúbenci ponoria do “pred-rodičovského” zhonu, sa rozhodli vycestovať do ďalekého New Yorku, kde, ako sami tvrdia, trávia posledné voľno vo dvojici. Zatiaľ čo ale Veronika doteraz nosila najmä oblečenie voľného strihu, v zahraničí zvolila obtiahnuté šaty, čím mnohým vyrazila dych.

Bordový outfit totiž perfektne obopol jej tehotenské krivky, vďaka čomu ukázala svoje narastajúce bruško v plnej kráse. A to doslova! K jej večernému look-u sa však pridal i budúci otecko Sajfa, ktorý stavil všetky karty na červené sako, čo spolu vytvára dokonalý styling. Čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Sajfa, VeronikaOstrihonova, YouTube