Za najkrajšie dievčatko planéty je mnohými označovaná 6-ročná Jare z Nigérie, ktorej nevšedný zjav obdivuje celý svet. Kučeravá čokoládka má však konkurenciu, o ktorú sa taktiež trhajú prestížne modelingové agentúry, pričom malá Nariyana je Jeriným totálnym protikladom!

O Nariyane sa svet dozvedel už pred dvomi rokmi, kedy jej fotky začali zaplavovať internet. Vďaka tomu, že dievčatko trpí albinizmom, mu tak prischla prezývka Sibírska Snehulienka. Blond vlásky, biela pokožka, mihalnice či obočie v kombinácii s modrými očkami a sladkým úsmevom robia z 10-ročnej Rusky doslova jedinečné stvorenie.

Jeden zo známych fotografov Vadim Rufov sa svojho času na adresu krehkej princezničky vyjadril, že je to ten najneobyčajnešjí človek, akého kedy stretol. Rovnaký názor majú zrejme viacerí, ktorí sa pohybujú v modelingovej brandži, nakoľko by mladej slečne mohla ponuky z agentúr závidieť nejedna modelka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak kým mnohí rodičia by sa snažili zo svojho nevšedného dieťaťa vyťažiť maximum, tí Nariyanini si myslia, že má na modeling čas – zatiaľ chcú, aby si ich dcéra ešte poriadne užila detstvo a potom sa sama rozhodla, akou cestou chce v budúcnosti kráčať.

Nariyana

Zdroj: boredpanda.com | Foto: Instagram/mofebamuyiwa,lenevalena