Uznávaný slovenský reprezentant Peter Sagan tvoril kedysi so sympatickou manželkou Katkou nerozlučný pár, avšak len krátko po narodení synčeka Marlona to začalo medzi rodičmi nečakane škrípať. Napriek tomu, že sa partneri cez hlbokú krízu nepreklenuli, hrdý tatko sa usiluje chlapcovi naplno venovať, čo dokázal aj pri lekcii dôležitej činnosti!

Trojnásobný majster sveta má síce s opätovným návratom na cesty plné ruky práce, no milovaný potomok v jeho dennom harmonograme rozhodne nechýba. 2-ročný drobec si momentálne užíva pobyt u slávneho ocina, kde sa zoznamuje s jazdou na bicykli.

peter sagan

Kým nadaný cyklista žne na kolesách jeden úspech za druhým, pre jeho ratolesť sa jedná o absolútnu premiéru. Peťo Sagan však ani po náročných tréningových procesoch na synove aktivity nezabúda a pokračovateľovi rodu venuje maximálnu pozornosť.

,,Tie najkrajšie momenty po dlhom tréningovom dni. Pomáham môjmu synovi Marlonovi učiť sa jazdiť na bicykli,” profesionálny športovec sa podelil o rozkošné video, zachytávajúce úvodné detské skúsenosti s činnosťou, ktorá Saganovu hviezdu vystrelila do nebies!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Petosagan | Foto: Instagram/Petosagan, streamable.com