Je tomu iba zopár dní, čo svet spoznal svoju novú oficiálnu kráľovnú krásy pre rok 2017. V žiarivom Las Vegas sa 26. novembra konal už 66. ročník grandióznej súťaže Miss Universe, v ktorej spomedzi 92. finalistiek zvíťazila práve 22-ročná kráska Demi-Leigh Nel-Peters.

Aktuálna Miss Universe 2017 Demi-Leigh pochádza z Juhoafrickej republiky a okrem behu, dobrého jedla a turistiky nedá dopustiť na svoju rodinu a nevlastnú sestru, ktorá je jej veľkým vzorom. Napriek tomu, že v načančanej súťaži krásy sa plavovláska stala najkrajšou ženou sveta, v súkromí je obyčajným dievčaťom, ktoré sa neváha odfotiť aj bez make-upu. A vyzerá doslova úžasne, wau!

Krásna Demi-Leigh bez make- upu! :O

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)