Zo speváčky Márie Čírovej sa už o mesiac stane trojnásobná mamina, z čoho sa celá rodinka veľmi raduje. Keďže slniečko vábi príjemne hrejivými lúčmi, musia i žienky v požehnanom stave vytasiť zo skríň pohodlné letné kúsky – pri pohľade na tehotnú hudobníčku v priliehavej róbe mnohým doslova padala sánka!

Úspešná mamina dcérky Zoe a syna Huga síce radostné očakávanie nijak zvlášť neskrývala, no väčšinou sa prezentuje vo voľnejšom domácom oblečení, výrazne skresľujúcom jej skutočnú postavu.

maria čirova brucho tehotna

Čírová si ale nedávno zapózovala počas víkendovej prechádzky bratislavskými ulicami, kedy sa v ôsmom mesiaci nahodila do obtiahnutých mini šatočiek, ktoré z nej spravili hotovú femme fatale. Jedine vyčnievajúce bruško je jasným dôkazom toho, že kráska onedlho privedie na svet tretie bábätko. Čo sa zvyšku postavy týka, Mária sa môže stále popýšiť štíhlymi a vymakanými krivkami.

,,Byť takto krásne tehotná, tak rodím každý rok,” znel jeden z komplimentov na adresu výnimočne zvodnej tehuľky. ,,Bože, najkrajšia ste! Odpadnem!” súhlasne prikývla ďalšia fanúšička. Tisíce priaznivcov, ktorí snímku sympatickej speváčky obdarovali lajkami, sa bezpochyby zhodli na jedinom – Márii Čírovej tehotenstvo neskutočne pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/mariacirova