Mimoriadne sympatický a harmonický párik Nela Pocisková a Filip Tůma si v týchto dňoch užíva nádherné chvíle na rodinnej dovolenke. Obľúbenej hereckej dvojici na pobyte pri mori, samozrejme, robia spoločnosť aj ich dve roztomilé detičky Hektor a Lianka. Pôvabná mamina sa dokonca pochválila jedinečnou snímkou ako vystrihnutou z časopisu.

Napriek tomu, že kalendár známych televíznych a divadelných hviezd musí byť určite poriadne natrieskaný, šťastní rodičia si dokážu nájsť čas aj na nezabudnuteľné zážitky len v kruhu rodinky. Pocisková s Tůmom si tak momentálne užívajú slnečné počasie a šum morských vĺn po boku milovaných ratolestí.

Pociskova Tuma

Hoci tmavovláska fotky detičiek veľmi ukazovať nezvykne, pod čarokrásnou oblohou zaborená do piesku na pláži predsa len trochu pookrela a urobila výnimku. Nežná kráska tak zverejnila nenapodobiteľný záber zobrazujúci obrovskú radosť a rodinné šťastie, aké je v búrlivom svete šoubiznisu dnes už vzácnosťou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nela s Filipom na snímke doslova žiaria nadšením, pričom fanúšikovia môžu konečne obdivovať aj tvár rozkošnej Lianky, vysmiatych a spokojných rodičov či Hektorka plne zaujatého hrou s pieskom. Takto vyzerá pravé šťastie!

Krásny rodinný záber od Nely Pociskovej nájdete —TU—

Pociskova Tuma

Zdroj: Facebook/Nela Pociskova | Foto: Facebook/Nela Pociskova, Instagram/Filip_tumaa