Prostoreká herečka Kristína Tormová je už niekoľko týždňoch hrdou trojnásobnou maminou. Na prelome leta totiž do rodinky so slávnymi dvojičkami pribudol chlapček Alan, ktorý herečkin život v dobrom obrátil naruby. Plavovláska sa dokonca neváhala ukázať počas intímnej chvíľky, ku ktorej si neodpustila rázne vyjadrenie.

Kristína rozhodne nepatrí medzi ženy, ktorým by robilo problémy skĺbiť pracovný život s materinským svetom. Veselá hviezda jojkárskeho seriálu Som mama sa dokonca popri pestrých rodičovských povinnostiach stíha venovať aj originálnej módnej kolekcii oblečenia pre tehotné ženy či čerstvé maminy.

kristína tormová

Počas kojenia v tričku z vlastnej dielne tak vznikla kúzelná momentka, zobrazujúca malého anjelika, ako spokojne pije mliečko v teplom náručí milovanej osoby. ,,Moja najkrajšia fotka. Fakt. Veľmi sa si tu sebe sa páčim(e), “ Kristína vtipne okomentovala roztomilý záber, ktorý zároveň využila aj na predostrenie toľko diskutovanej témy dojčenia na verejnosti.

Trojnásobná mamina si servítku pred ústa nedáva

,,Bežne kojím na verejnosti. Aj na tejto fotke kojím. V tomto tričku sa to dá bez toho, aby mi niekto nadával alebo ma odniekiaľ vyhadzoval. Aj tak divné. Keď som sa opaľovávala hore bez, nikomu to nevadilo. Ani poloholé tety v bikinách na Instagramoch nevadia. Keď žena kojí na verejnosti, verejnosť sa ide zblázniť a dogrcať. Ja neviem. Ty si sa už videl jesť na verejnosti hamburger, bejbe?” známa herečka rázne odbila všetkých hejterov, ktorým by čo i len napadlo útočiť na matku počas kŕmenia nevinného bábätka v spoločnosti.

Blondínka sa teda krátko po pôrode zaradila medzi celebrity, ako je napríklad Jasmina Alagič, ktoré sa nezdráhajú hrdo kŕmiť deti materským mliečkom aj pred zrakmi cudzích ľudí. Čo si o postoji Kristíny Tormovej myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristína Tormová syn

Zdroj|Foto: Instagram/kristina.tormova