Markizácka hviezda Mária Bartalos sa už pomaly ale isto pripravuje na nastávajúce rodičovské povinnosti – kvôli nim dokonca vypustila aj ďalšie natáčanie v populárnom seriáli Oteckovia. Kráska však doma ukrýva veľmi sympatického manžela Adriána, s ktorým si krátko pred narodením bábätka zapózovali na rozkošnej zamilovanej snímke.

Odchod seriálovej Lindy niesli fanúšikovia markizáckeho trháku veľmi ťažko. Mary však už onedlho čaká pôrod prvorodeného dieťatka, na ktoré sa spolu s Adriánom veľmi tešia. Ešte predtým si ale chvíle čakania na najdôležitejší okamih života krátia rôznymi zaujímavými činnosťami.

Budúci rodičia venujú väčšinu času pohybovým aktivitám v rámci vlastného štúdia, za čo si už Mary, bohužiaľ, stihla zlíznuť kritiku. Prominentná tehuľka sa však aj v ôsmom mesiaci stále cíti fit a okrem každodenného tancovania sa najnovšie postavila pred objektív profesionálneho fotografa Lukáša Kimličku.

Pod vedením najskúsenejšieho fotografa celebrít vznikla neskutočne roztomilá snímka zachytávajúca tehotnú krásku v objatí milujúcej polovičky. Dvaja nádherní mladí ľudia v radostnom očakávaní bábätka dokázali jediným záberom vyjadriť čistú a úprimnú lásku, ktorá srší z každého ich pohľadu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dychberúca fotografia s jemným náznakom krehkej intimity si len v priebehu pár hodín vyslúžila tisíce lajkov od fanúšikov, ktorí sa v nemom úžase väčšinou zmohli len na jediné slovo – “WOW”!

Zdroj: Instagram/Tvmarkizaofficial | Foto: Instagram/Tvmarkizaofficial, Maria.bartalos, queenmariabartalos_fp