Najznámejšia slovenská influencerka len nedávno oslávila 28. narodeniny, ktoré si obohatila drahými a luxusnými darmi. Krátko pred tridsiatkou ale brunetka už určite čoraz častejšie uvažuje nad založením rodiny s milovaným manželom Reném. Dôkazom, že by to dvojici s malým bábätkom rozhodne pristalo, je najnovší záber zaľúbencov, ktorý v radoch fanúšikov vyvolal hotový ošiaľ.

Známa kráska nikdy nepatrila medzi dámy, ktoré by v prípade materinských povinností nejako extra tlačili na pílu. Brunetka si totiž stále život užíva plnými dúškami – cestovanie,  biznis či búrlivé párty, to všetko neodmysliteľne patrí k menu Zuzana Plačková.

Plačková

Aj bývalá playmate je ale úplne normálna žena, ktorá sa jedného dňa túži stať matkou. O tom, že by jej rozkošný anjelik v náručí rozhodne pristal, svedčia i desiatky komentárov od nadšených priaznivcov, ktorí pri pohľade na Zuzanin nádherný a láskyplný záber okamžite spustili lavínu pozitívnych ohlasov.

,,Budúca rodinka už čoskoro?” hodil otázku do pléna jeden z fanúšikov. ,,Pristalo by vám to veľmi takto,” alebo ,,Vy budete krásna rodinka!” znejú reakcie ďalších. Obdivovatelia atraktívnej tmavovlásky sa tak pri príspevku doslova predbiehali v tom, kto dá dvojici jasnejšie najavo, že by ju už veľmi rád uvidel aj s vlastným bábom. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Plačková

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova