Presne na Štedrý večer sa verejnosť dozvedela šťastnú novinu, a to, že sa Rytmus a Jasmina Alagič stanú rodičmi. Kráska by mala na svet priniesť svoje dieťatko už v najbližšie mesiace, avšak kým sa tak stane, rolu jediného bábätka zatiaľ zastáva ich psík Daphne – trojica si nedávno zhotovila nádhernú fotografiu, ktorá uchvátila všetkých fanúšikov!

Krátko po tom, ako Jasmina a Rytmus oznámili, že očarujúca moderátorka nosí pod srdcom bábätko, si dvojica zadovážila rozkošného pudlika Daphne. Psík tak začal párik predpripravovať na rodičovské povinnosti a stal sa neodmysliteľnou súčasťou ich malej rodinky.

Jasmina, Rytmus a Daphne sa ešte pred veľkým dňom D, ktorý nastane už v sobotu – a teda svadba najsledovanejšieho páru československého šoubiznisu, stihli odfotiť, pričom s rozkošným záberom sa brunetka pochválila aj na Instagrame. ,,Naša rodina,” jednoducho a výstižne okomentovala snímku Patrikova snúbenica.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Momentka, ktorú by sme pokojne mohli označiť za jednu z najkrajších, o akú sa zaľúbenci s fanúšikmi podelili, si za pár hodín vyslúžila viac ako 42 tisíc lajkov. Ľudia sa však zhodujú v jednom – krásna rodinka. A my musíme len plne súhlasiť!

Foto Jasminy, Rytmusa a Daphne si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking