33-ročný Meeks, bývalý väzeň a najžiadanejší pánsky model súčasnosti, sa na internete minulý rok prezentoval ako milujúci manžel a otec dvoch detí. So svojou manželkou Melissou sa vzali ešte v roku 2008 a odvtedy sa im život zmenil razantným tempom. Nie však obom z nich k lepšiemu.  

Odkedy začala jeho kariéra manekýna rásť tempom, o akom sa mu v živote ani len nesnívalo, snažil sa rodine naozaj dopriať. Zadovážili si novú vilu v Kalifornii a luxusné dovolenky pre nich viac neboli nemožné. Tejto idylke je však nateraz úplný koniec.

Stalo sa totiž to, čo mnohí predpovedali už dávno – najkrajšiemu väzňovi láska k manželke dlho nevydržala a dnes už zohrieva posteľ inej, omnoho bohatšej partnerke.

Začiatkom tohto leta obleteli svet fotografie Jeremyho, ako si v spoločnosti inej ženy užíva na jachte v Turecku. Z jeho tajomnej milenky sa nakoniec vykľula Chloe Green, dedička módneho impéria a dcéra britského miliardára Phillipa Greena, ktorého majetok sa odhaduje na takmer 4 miliardy libier! Naskytá sa teda otázka, či je za náhlym milostným vzplanutím naozaj láska k mladej boháčke alebo sú v hre iba jej peniaze. Čo myslíte?

Jeremy Meeks s deťmi a manželkou

Jeremy Meeks s rodinou

Jeremy a jeho nová milenka Chloe Green

Jeremy Meeks

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.