Rytmus a Jasmina Alagič sa už stali akýmsi vzorom hlbokej a úprimnej lásky, ktorá dokáže prekonať všetky prekážky. Napriek počiatočnej nepriazni okolia dvojica spolu zotrvala a dnes sú z nich hrdí manželia a budúci rodičia očakávaného synčeka. Životný príbeh sprevádzaný silnými citmi dokonca drsného rapera chytil natoľko, že o tom zložil neuveriteľne emotívnu skladbu!

Populárny hudobník a tehotná moderátorka módnej televízie si v máji sľúbili celoživotnú vernosť. Do pôrodu krásnej Jasminy tak už v tejto chvíli ostáva naozaj len pár dní – no ešte predtým sa Patrik Rytmus Vrbovský verejne vyznal z čistých citov k rodine, a to tým najčarovnejším spôsobom.

Rytmus a Jasmina na svadobnej ceste v Paríži

Na internetovom kanáli YouTube sa objavil prekrásny videoklip k piesni Sanel plný lásky a doposiaľ nezverejnených útržkov z reálneho súkromia slávnej dvojice, ktorého maličkú ochutnávku sme vám ponúkli už včera. Teraz si ale môžete pozrieť úplne celé video – dychberúce zábery sú prepletené emóciami nabitým textom, na aký by sa veľa chlapov neodhodlalo.

,,Keď som sa stretol s Jasminou, vedel som, že bude tvojou mamou. Stvorili sme ťa z tej najväčšej lásky, dúfam, že budeš po mame krásny,” znejú nádherné slová, aké by si od muža priala vypočuť nejedna zamilovaná žena. Nová skladba venovaná manželke a zatiaľ nenarodenému dieťatku si tak v priebehu pár hodín získala srdcia tisícich ľudí, ktorí nad jej silou neskrývali obrovské dojatie.

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Jasmina_alagic