Presne pred desiatimi rokmi sa dostal do kín dnes už kultový film ,,Step Up”, z ktorého láska z tanečného parketu sa pretavila v skutočný vzťah. Channing Tatum a Jenna Dewan sa dali dokopy krátko po skončení natáčania, dnes sú manželmi, majú jednu dcérku a tvoria krásny pár. 

Channing Tatum si svoju lásku našiel pri nakrúcaní filmu ,,Step Up”, ktorý ho vyniesol na vrchol Hollywoodu. V roku 2008 sa s Jennou zasnúbili a o rok na to vzali. Ako sa zdá, aj po dlhom čase sú stále zamilovaní tak, ako na začiatku vzťahu. Srdcia fanúšikov sa zachveli v momente, keď sa na Twitteri objavilo video zachytávajúce slávnu zdvíhačku, ktorú mali nacvičenú konkrétne pre tento film. Obaja si týmto spôsobom pripomenuli obdobie, kedy spolu začínali.

Jenna Dewan Tatum a Channing Tatum tvoria jeden z najstabilnejších párov šoubiznisu. Vychovávajú spolu dcérku Elizabeth a momentálne pracujú na vytvorení tanečnej šou pre televíziu NBC. Výnimočnú dvojicu tanec spojil a už viackrát ukázali, že sú dokonale zladení nielen v manželstve, ale aj na parkete. Okrem spomienkového videa na Twitteri, Jenna zdieľala aj spoločnú fotografiu s manželom ešte z obdobia, keď sa zoznámili na pľaci. Pristane im to, čo poviete?

 

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)