Večne vysmiata dvojica Dáša Šarközyová a Tony Porucha patria k najatraktívnejším párom nášho šoubiznisu. Speváčka a tanečník sa len pred pár mesiacmi stali čerstvými rodičmi synčeka Manola, ktorý obom robí obrovskú radosť. Napriek množstvu povinností však populárni partneri verejnosť ohurujú svojou bohatou charizmou a neskutočnou energiou!

Novopečená mamina Mamba si materskú naplno užíva. Všade, kde príde, ihneď všetkých odrovná širokým úsmevom a silným temperamentom, aký u čerstvých mamičiek na materskej zvykom nebýva. Speváčka sama priznáva, že slová ako únava či hlboké kruhy pod očami takmer nepozná.

mamba dasa

Tajomstvo úspechu podľa sympatickej hudobníčky spočíva v striedavej starostlivosti o dieťa. Tony a Mamba totiž len nedávno prezradili, že si každodenné povinnosti doma rozdelili rovným dielom tak, aby sa obidvaja bez problémov stíhali starať o domácnosť i budovať si kariéru zároveň. O tom, že Tony a Dáša sú skutočne zohratou dvojicou, však svedčia aj mnohé iné príspevky.

mamba tony porucha
Dvojica nedávno spoločne prespievala svetoznámy hit Shallow

Najnovšie sa na Dáškinom profile objavila nádherná fotka, ktorá doslova vyráža dych. Dvojica sa spoločne zúčastnila nedávnej markizáckej párty, kde obaja neskutočne zažiarili, pričom krásna mamina by mohla sviežim vzhľadom i štíhlou postavou pokojne konkurovať teenagerkám.

Zo šťastných partnerov priam srší úprimná láska a vášnivý temperament, aký by im mnohí rodičia mohli závidieť. Známi “Poruchovci” tak bezpochyby patria k najkrajším párom v rámci slovenského šoubiznisu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

mamba tony

Zdroj/Foto: Instagram/mambadasha