Ako sa zdá, rok 2016 bol pre kedysi škandalóznu hviezdu Miley Cyrus skutočne prelomový. Speváčka dnes ide mnohým teenagerom opäť príkladom (ak neberieme do úvahy neustále fajčenie trávy), objavila sa ako mimoriadne úspešná porotkyňa v šou The Voice, s partnerom pomáhala rôznym nadáciám a namiesto odhaľovania sa venovala joge a svojim psom.

Aj keď sa zbožňovaná tvár Ameriky dlhé mesiace s Liamom Hemsworthom skrývala pred zrakom verejnosti, v poslednom období si to akosi vynahrádzajú. Miley opäť púšťa fanúšikov aj do svojho partnerského súkromia, a tak sa s nimi podelila aj o vzácnu novoročnú fotografiu, ktorá okamžite získala viac ako milión pozitívnych reakcií. Waaaau, ste krásni! :)

Novoročný bozk Miley a Liama

,,Sorry, môj frajer je ,,HOT”,” hovorí Miley

Speváčka so svojou mamou Tish

Foto: Facebook, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)