Keď sa prvýkrát objavili ako dvojica v sitcome Tie roky 70., iba málokto by veril, že krásna a večne ofučaná Jackie sa aj v skutočnosti zamiluje do hlúpeho Kelsa. Dnes je všetko inak a najkrajší pár Hollywoodu priviedol na svet svoje druhé dieťatko!

Mila Kunis a Ashton Kutcher patria medzi najsympatickejšie osobnosti televíznej obrazovky, s ktorými sa dnes úprimne teší celý svet. Podľa zahraničných zdrojov totiž krásna herečka v stredu 30. novembra porodila ich druhého potomka, ktorého meno zatiaľ neprezradili. Ako však hrdý otec Ashton uviedol ešte v talkshow Conana O´Briena, s manželkou očakávali synčeka, ktorého chcel pomenovať Hawkeye. Herec totiž vždy veril, že by sa jeho syn mohol stať v budúcnosti lekárom a práve z tohto dôvodu zvolil meno postavy lekára z populárneho seriálu M*A*S*H, čo Mila okamžite zamietla. Aj keď teda ešte stále nie je známe, ako sa volá bábätko, ktoré pribudlo k ich dcérke Wyatt, už teraz šťastným rodičom gratulujeme!

Little angel 👼

A post shared by Mila Kunis (@milakunis______) on

 

Family is everything! ❤️

A post shared by Mila Kunis (@milakunis______) on

 

💍

A post shared by Mila Kunis (@milakunis______) on

Foto: wallpaperbetter.com, Instagram | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)