Je to len pár týždňov, čo sa obľúbený moderátor Leoš Mareš (41) tajne oženil s módnou redaktorkou Monikou Koblížkovou (36). Nasledovala svadobná cesta v exotike, pričom je zrejmé, že láska novomanželov je každým dňom silnejšia.

Nie je to tak dávno, čo Leoš šokoval širokú verejnosť tajnou svadbou v zámku Litomyšl. Zaľúbený párik sa rozhodol pre intimitu a svoje manželské sľuby si povedali iba pred farárom, starostom a blízkou rodinou. Následne si užívali slnečné pláže v Dubaji, pričom fanúšikom poslali aj zopár milých pozdravov.

Moderátor, ktorý v týchto chvíľach lieta v oblakoch, si však k narodeninám svojej milovanej polovičky pripravil nádherný darček. Na sociálnej sieti sa pochválil zásnubným videom, ku ktorému tento raz zložil zamilovanú pesničku. Skladba je popisom skutočných udalostí, ktoré začali naberať spád 13.6.2015, kedy sa dvojica spoznala na svadbe Filipa Vaňka, no taktiež prepisom ich svadobného sľubu zo dňa 20.2.2018. Bývalá raperská hviezda Čiech singel pustila v rannom vysielaní Europy 2 a my nepochybujeme, že toto dojemné gesto chytilo Moniku určite za srdce! :)

Leoš Mareš- Slib

Foto: Instagram