Superstar so sebou už tradične prináša okrem dokonale priemerných adeptov aj také hlasy, ktoré porotcov postavia zo stoličiek. Nie vždy však iba v tom dobrom zmysle… Do kategórie „tak zlé, až je to neuveriteľné“ najnovšie pätica zaradila nádejnú speváčku Karolínu z Prahy. Verdikt, ktorý mohla porota podať i jemnejšie, neniesla práve najlepšie.

Mladá podnikateľka z Prahy prišla do Superstar so snom preraziť svojím spevom – rovnako ako všetci ostatní. Na to, aby sa ale nádejné hviezdy k niečomu takému aspoň priblížili, musia najskôr ohúriť porotu. A to je presne to, čo sa Karolíne s piesňou Chandelier od Sie nepodarilo.

Superstar Karolína

„Spevom vraždíš,“ po sérii grimás sucho skonštatoval Paľo Habera, ktorý sa ale rozhodol viac dievčinu neponižovať. Viditeľne mu jej bolo ľúto. Ostatní toľko pochopenia nemali – akoby nestačilo povedať nie, úbohú Češku zhodili takými slovami, až to takmer nezniesla a na mieste sa rozplakala. Sama totiž cítila, že jej výkon nebol „to pravé orechové“, no Patricia Pagáčová jej nedopriala ani túto malú útechu.

„Aj keby si to trafila, bolo to fakt, FAKT hrozné,“ odkázala jej blondínka. Spolu s Monikou Bagárovou sa celé vystúpenie presmiali. Smiechu sa síce občas nezdržalo ani mužské osadenstvo, no to sa na rozdiel od dievčat aspoň trochu miernilo v slovnom hodnotení.

„Ja som myslela, že v tom refréne už nepríde nič horšie. Prišlo! A ono potom prišlo ešte niečo horšie!,“ dušovala sa Monika Bagárová, ktorá nenechala na Karolíne nitku suchú. Češka následne odišla z kastingu s neuveriteľným pocitom hanby, čo zo seba zrejme tak skoro nezmyje.

Myslíte, že vystúpenie bolo naozaj až také zlé, ako tvrdia porotcovia? Budeme rady, ak sa s nami podelíte o názor v komentároch!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celé Karolínine číslo


Zdroj:
TV Markíza | Foto: TV Markíza