Tiež ste milovali krásnych bratov z mega úspešného seriálu Prison Break? Michael Scofield a Lincoln Burrows bojovali štyri série proti tajomnej ,,Spoločnosti” a fanúšikovia sa dnes môžu tešiť na pokračovanie!

Krásni muži, napätie, tajomstvá, nečakané vyvrcholenia, to všetko sprevádzalo štyri série jedinečného seriálu Prison Break. Producenti z americkej televíznej stanice Fox už dávnejšie uviedli, že na jar roku 2017 príde pokračovanie a iba pred pár hodinami bol na Facebooku zverejnený prvý trailer, ktorý poteší každého skalného fanúšika. Nová séria bude logicky nadväzovať na tie predchádzajúce a všetky okolnosti by mali byť vysvetlené. V hlavnej úlohe uvidíme všetky dôležité postavy a pribudnú aj nové. Michael bude opäť vo väzení a znova bude robiť to, čo vie najlepšie. Pokúšať sa o útek!

prison

pr

pri

priso

prison br

prison breaFoto: Facebook, content.wallpapers-room.com | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)