Pamela Anderson bežiaca po pláži, vlasy jej vejú vo víre prímorského vánku a prsia sa natriasajú popierajúc zemskú gravitáciu. Pre mužov to bol doslova pohľad pre bohov, ženy sa zas nechávali uniesť šarmom Mitcha Buchannona. Všetko však má svoj koniec a aj obľúbený “Baywatch” sa ho dočkal. V máji sa však opäť vráti!

O tom, že sa chystá filmové spracovanie obľúbeného „Baywatchu“, sme vás už informovali. Mnohé z vás iste potešila správa, že v novopripravovanej verzii pobrežnej hliadky sa okrem Dwayna Johnsona a Zaca Efrona objaví aj nenapodobiteľný David Hasselhoff. Filmového spracovania, v ktorom nebude núdza o zábavu, sa chytilo štúdio Paramount Pictures a pod krídla si túto akčnú komédiu vzali tvorcovia snímky „Šéfovia na zabitie“.

Pred pár dňami pustilo filmové štúdio na verejnosť prvý teaser trailer a my nepochybujeme, že sa rozhodne bude na čo pozerať. A teraz nemáme na mysli tie mužské vymakané telá. Takže, milé dámy, trénujte bránice, pretože už v máji prichádza nová, ešte lepšia, ešte zábavnejšia “Pobrežná hliadka”!

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.