Kde sa vzala, tu sa vzala, v slovenskom šoubiznise sa objavila svojrázna postavička, ktorej tvorba a sebavedomie je vysoko nad všetkými umelcami minimálne v strednej Európe. Vykrádač starých skladieb, ,,zabávač” a moderátor Martin Jakubec prišiel v posledných dňoch s novým remixom, v ktorom pôsobí ako žiarivá antikoncepcia, ktorá vám po vzhliadnutí videoklipu nedá spať. Už nikdy!

Svojrázny ,,umelec” Martin Jakubec, ktorý si získal sympatie, dovolíme si tvrdiť- iba dôchodcovského publika, vydal v týchto dňoch letný mix skladieb, ktorým by sa chcel priblížiť mladším ročníkom. Singel, ktorý nie je áčkovej, béčkovej, ba dokonca ani céčkovej kategórie, sa nazýva ,,Diskopríbeh 80s Retro mix” a hneď v úvode začína vykrádaním skladby z roku 1999 od kapely Bloundhound Gang. Nuž, toto nevyšlo.

Okrem šesťminútového sluchového utrpenia sa pri zapnutí videoklipu musíte dívať na tancujúceho Jakubca s nepríčetným pohľadom (mnohokrát smerujúcim nevedno kam) a neustále vztýčenými ukazovákmi. V žltom obleku, ktorý akoby ukradol Danovi Nekonečnému, pôsobí ako citrón a rovnako kyslá je aj príchuť celého tohto ,,umeleckého” skvostu. Ako uvádza priamo pod videom, skladba je: ,,Hudobná explózia diskotéky, ktorá Vás preberie aj keď nechcete. Ultra našľahaný retro mix 80. rokov v štýle diskopríbehu, naspieval showman Martin Jakubec. Párty pre DJ-ov práve začína. Svadby, zábavy, diskotéky, retro stužkové povinne hrajú tento párty mix. Ruka hore alebo ZOMRI!” Áno, je to tak. Ešteže je piatok a veríme, že tento hudobný omyl sa nám podarí večer vymazať z hlavy aspoň jedným frťanom. Žiaľ, aj keby išlo v tomto prípade o akúkoľvek recesiu, nevyšla. Čo hovoríte na skladbu od eMDžeja vy?

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dita
Dita je drzá slečna s vlastným názorom, ktorý prezentuje bez akýchkoľvek predsudkov. Venuje sa témam vzťahov, recenziám a tomu, čo má ostať za dverami bytu každej správnej ovce.