V najnovšej epizóde šou Tvoja tvár znie povedome sa predstavil i obľúbený raper Kali. Ten sprevádzal vystúpenie účinkujúcej Zuzany Kravárikovej, po ktorom prišiel poriadne trápny moment. Postarala sa oň opäť hodnotiaca porotkyňa Zuzana Fialová!

Kali a Zuzka zo seriálu Oteckovia predviedli skvelú šou. Na pódiu prespievali raperov hit Nejsom ten pravý, čím pobavili množstvo televíznych divákov. Okrem toho si veľkú chválu získali i maskéri s dokonalým napodobením, keďže medzi dvojicou by ste len márne hľadali rozdiel.

Napriek pozitívnym reakciám zo strany fanúšikov sa ale po Zuzkinom a Kaliho vystúpení ľudia dočkali poriadne trápneho momentu. Postarala sa oň opäť herečka Zuzana Fialová, a to vo chvíli, keď mala ohodnotiť ich spoločný výkon. Predtým si však neodpustila pár slov na raperovu adresu.

Ty si… Ja ti to musím povedať, Kali, ty si taký miláčik-raper. Vieš, ty si taký zlatúšik strašný,” Fialová uviedla na rovinu. „Ty nie si taký, proste úplne, že veľmi až taký zlý prísny. Vieš,” hapkala, pričom udivenie nedokázal skryť ani samotný umelec.

Po chvíľke trápnosti sa Zuzana zamotala vo vlastných slovách a celú situáciu chcela zachrániť, čo malo napokon opačný efekt: „Jak to máš? Nie, že teraz ťa urazím a budeme si to musieť vyrapovať.” „Rozumieš, teraz ty mne, ja tebe, matky do toho, psy, deti, rozumieš, za nami chlapci, ktorí s nami súhlasia. Nechce sa mi do toto, neurazila som ťa dúfam.

Po Fialovej faux pas celú situáciu zachránil samotný raper vo chvíli, keď ju odbil jednou vetou. „Ne ne, ja som 8 rokov robil osobného šoféra v armáde, ja som strašne kľudný muž,” prehodil s úsmevom na perách, čím rozosmial celú sálu.

Vtom sa ale opäť ozvala tmavovlasá porotkyňa s pomyselnou čerešničkou na torte. „Akože, Kali dole aj u mňa. Zase som ho urazila,” smiala sa na svojom vtipe, po čom jej zobrala slovo herečka Zuzana Šebová, ktorá sériu trápnych minút na obrazovke ukončila.

Zdroj: TV Markíza/Tvoja tvár znie povedome | Foto: Facebook, Instagram, Youtube