Amerika má za sebou 62. ročník udeľovania hudobných cien Grammy, kde došlo k niekoľkým silne emotívnym momentom. Okrem prekvapenia roka v podobe piatich ocenení mladej vychádzajúcej hviezdy Billie Eilish, sa publikum ocitlo v slzách po prekrásnom vystúpení speváčky Camily Cabello, ktorá srdcervúcim vyznaním pre otca dojíma celý svet.

Latinsko-americká diva žne v poslednej dobe veľké úspechy, vďaka akým sa prebojovala až do nominácií na zlatú gramofónovú sošku v kategórii “Najlepší popový výkon dua alebo skupiny.”

Camila Cabello

V rámci vystúpenia sa postavila na pódium so skladbou First Man, venovanou prvému a zároveň najdôležitejšiemu mužovi v jej živote, a teda vlastnému otcovi. Hrdý pán nesmel chýbať v prvom rade, odkiaľ mal možnosť sledovať krásnu dcéru v plnej paráde.

V okamihu, keď sa 22-ročná ikona vydala odspievať nežné tóny priamo pred otca, dojatý chlap v sebe mocné emócie potlačiť nedokázal. Dvojica si vymenila objatia i srdečné vyznania, pričom v záverečných sekundách nádherného rodinného predstavenia si hlavní aktéri vyslúžili obrovské ovácie od dojatého publika. Viacerým prítomným dokonca stekali slzy po lícach, čo bol jasný znak toho, že Camila brnkla ľuďom na poriadne citlivú strunu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube