Populárne celebrity sa doslova predbiehajú v tom, ktorá zaistí svojmu bábätku väčší luxus a komfort. Úspešným boháčom nerobí problém zaplatiť za novú kúsky stovky až tisíce eur, no na slovenského futbalistu Patrika Hrošovského a jeho manželku Kláru sa chytá len málokto!

Je úplne prirodzené, že každý rodič túži dopriať bábätku čo najkvalitnejšiu starostlivosť. Kto nemá hlboko do vrecka preto siaha po modeloch, aké už na prvý pohľad na ulici absolútne vynikajú.

cibulkova kočik
Dominika Cibulková zvolila pre syna nóbl kočík značky Fendi

Slovenský futbalista, veľmi dobre známy aj u našich západných susedov, a jeho drahá polovička Klára si pre synčeka pripravili hotový skvost. Chlapček sa vyváža v prepychovom čiernom kočíku, zdobenom neprehliadnuteľnými zlatými krídlami. Dekorácia jasne napovedá, že za prestížny model obetovali rodičia nemalú sumu.

Podľa stránok predajcov detských potrieb sa cena za túto 3-kombináciu z rady Cybex šplhá až do výšky v rozmedzí 2600 až 2800 eur, čo je viac, než uhradila napríklad bývalá tenistka Dominika Cibulková za voz pre Jakubka. Manželia Hrošovskí sa tak bezkonkurenčne dostávajú na prvé priečky, čo sa honosných detských kočíkov v radoch celebrít týka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Klara Hrosovska | Foto: Instagram, Facebook/Klara Hrosovska, Instagram/domicibulkova