Hoci rádiá ešte stále úspešne okupuje hit “Dovtedy”, Adam Ďurica už stihol predstaviť ďalší singel, ku ktorému natočil aj dojímavé video. Jeho novinka má názov “Navzájom” a stavíme sa, že s vašimi emóciami pekne zatočí.

Momentálne najúspešnejší slovenský spevák Adam Ďurica vypustil na svetlo sveta tretí singel z albumu “Spolu”. K novinke už stihol natočiť aj videoklip, ktorý je zabalený do toho najdojímavejšieho šatu. Postaral sa o to Adamov overený režisér Ondrej Urbanec, podpísaný aj pod úspešnými videami k skladbám “Spolu” a “Dovtedy”.

Hlavnými hrdinami klipu “Navzájom” sú dvaja starší milujúci sa bezdomovci, ktorí sa tešia zo vzájomných maličkostí. S námetom prišiel Adam a ako sa priznal, napriek tomu, že vedel, čoho pri nakrúcaní čaká, keď prišiel na pľac, do reálneho bezdomoveckého príbytku, veľmi ho to dostalo. “Až tam som si uvedomil, ako títo ľudia žijú, že to nemajú vôbec ľahké a že nie je sranda v takýchto podmienkach prežiť, hlavne, keď zima bola naozaj krutá,“ dodáva.

Bezdomovcov stvárnili českí populárni herci Karel Zima (Lidice, Temný kraj, Pustina) a Hanka Sršňová (Ako sa krotia krokodíly, Nemocnice na kraji města). Prácu s nimi si pochvaľoval aj samotný spevák: „Karel a Hanka sú naozaj skvelí herci, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s filmom a seriálmi a v klipe “Navzájom” to aj ukázali. Tento herecký vklad je pre klip veľmi dôležitý. Oni tomu dodali tú pravú emóciu. Ale okrem toho sú aj skvelí ľudia plní humoru. Celé nakrúcanie nás bavili svojimi historkami z natáčania. Karel má asi nekonečnú zásobu vtipov, ktoré vie neskutočne dobre podať. Natáčanie sme si proste užili a skvele sme sa bavili.”

Skladba “Navzájom” určite zaznie aj na blížiacich sa koncertoch Adama Ďuricu v rámci turné “Spolu”, s ktorým zavíta až do dvanástich miest od Prahy cez Bratislavu až po Košice. Máte sa teda určite na čo tešiť.:)

Zdroj: Universal Music | Foto: Helena Zverinová

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.