Je tomu len jeden deň, čo Celeste Buckingham, jedna z najúspešnejších slovenských interpretiek, oslávila svoje 22. narodeniny. Krásna speváčka, ktorá vydáva jeden hit za druhým sa dočkala množstva gratulácií, avšak jedna bola predsa len jedinečená.

Obľúbená speváčka Celeste Buckingham, ktorá sa na Slovensku teší mimoriadnej popularite, oslávila svoje 22. narodeniny. Okrem priateľov, fanúšikov či kolegov dostala jedinečné blahoželania aj od svojej rodiny, medzi ktorými však jedno vynikalo o niečo viac. Bolo od samotnej mamy speváčky, ktorá Celeste zablahoželala aj prostredníctvom Facebooku, kde zverejnila roztomilé video s veľavravným popisom: ,,Si moje slniečko… robíš ma šťastnou bez ohľadu na to, akú farbu má obloha … 💖💘💚💛💜Želám ti tie najšťastnejšie narodeniny, Celeste, a ďakujem ti za obohatenie našich životov za uplynulých 22 rokov s tvojimi nebeskými darmi láska, úsmevy, láskavosť, starostlivosť, zábava a piesne. (Určite stojí za 36 hodín práce). Je požehnaním byť tvojimi rodičmi,” uviedla mamina Celeste.

 

Celeste taktiež potešila svojich fanúšikov a video, kde je ešte malým dievčatkom, pridala aj ona sama s rozcíteným statusom: ,,Vždy ma chytí nostalgická nálada, keď mám narodeniny. Ďakujem všetkým za milé správy a ďakujem mojím rodičom za to, že to so mnou vydržali do 22ky.”

 

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)