Je tomu len jeden deň, čo Celeste Buckingham, jedna z najúspešnejších slovenských interpretiek, oslávila svoje 22. narodeniny. Krásna speváčka, ktorá vydáva jeden hit za druhým sa dočkala množstva gratulácií, avšak jedna bola predsa len jedinečená.

Obľúbená speváčka Celeste Buckingham, ktorá sa na Slovensku teší mimoriadnej popularite, oslávila svoje 22. narodeniny. Okrem priateľov, fanúšikov či kolegov dostala jedinečné blahoželania aj od svojej rodiny, medzi ktorými však jedno vynikalo o niečo viac. Bolo od samotnej mamy speváčky, ktorá Celeste zablahoželala aj prostredníctvom Facebooku, kde zverejnila roztomilé video s veľavravným popisom: ,,Si moje slniečko… robíš ma šťastnou bez ohľadu na to, akú farbu má obloha … 💖💘💚💛💜Želám ti tie najšťastnejšie narodeniny, Celeste, a ďakujem ti za obohatenie našich životov za uplynulých 22 rokov s tvojimi nebeskými darmi láska, úsmevy, láskavosť, starostlivosť, zábava a piesne. (Určite stojí za 36 hodín práce). Je požehnaním byť tvojimi rodičmi,” uviedla mamina Celeste.

 

Celeste taktiež potešila svojich fanúšikov a video, kde je ešte malým dievčatkom, pridala aj ona sama s rozcíteným statusom: ,,Vždy ma chytí nostalgická nálada, keď mám narodeniny. Ďakujem všetkým za milé správy a ďakujem mojím rodičom za to, že to so mnou vydržali do 22ky.”

 

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook, Instagram