Pravidelní diváci seriálu Oteckovia vedia, že ich v každej časti čaká plno vtipných momentov. Avšak rovnako ako v živote, ani v televíznych projektoch nie je všetko len o zábave. A tak nám uplynulá časť priniesla moment, ktorý rozplakal oči asi všetkým pri televíznych obrazovkách.

Posledné časti seriálu Oteckovia sa točili okolo malých hrdinov Beky (Lara Baranová) a Filipa (Jakub Horák), ktorým sa podarilo zachrániť život staršiemu pánovi Zolimu (Ivan Letko) . Pri tejto príležitosti sa im dostalo veľkej cti a poklony nielen od ich najbližších a samotného uja – ambiciózna dvojica mladíkov totiž získala úžasné ocenenie Devínsky detský čin roka.

Oteckovia

Ako to už býva zvykom, pri udalostiach, kedy sa odovzdávajú ceny, sa hrdinovia prihovárajú prítomným, aby im odovzdali slová vďaka. Malá Beky však tými svojimi nedojala iba jej náhradného otca Aďa (Janko Koleník), ale aj všetkých, ktorí tento moment sledovali na obrazovkách.

Janko Kolenik

,,Síce som ešte malá, ale už viem, čo chcem byť. Chcem zachraňovať životy ľuďom. Možno preto, že sa mi môjho ocka nepodarilo zachrániť, ale na môjho druhého ocka už pozor dám. To je on, Aďo, to je môj nový ocko, mám ťa rada,” prednieslo uvedomelé dievčatko, čím z očí televíznych divákov vypustilo nejednu slzu. Fanúšikovia Oteckov sa totiž so svojimi emotívnymi dojmami podelili na Instagrame.

,,Bolo to nádherné, až také nádherné že som sa rozplakala,” alebo ,,Toto ma úplne dojalo až mi slza vybehla,” znejú reakcie pri videu talentovanej herečky Larky, ktoré svedčia o tom, že išlo zrejme doposiaľ o najdojímavejšiu scénu v celých troch sériách Oteckov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Reakcie divákov

Zdroj/Foto: TV Makríza, Instagram/oteckovia, YouTube