Ikea, miesto, kde si každý nájde niečo pre seba. Miesto, kde sa väčšina chlapov stratí pri jedle a ich ženy nakupujú drobnosti, ktoré možno nepotrebujú, ale chcú ich. Toto čarovné miesto prináša pohľad na niekoľko domovov v jednom. Nová reklama obchodného reťazca ukazuje, že práve čaro domova spočíva v tom najcennejšom, čo máme. V rodine a vzájomnej láske.

Na svete snáď neexistuje žena, ktorá by nemilovala nákupy dekorácií a vôňu nového nábytku. Ikea dáva každej z nás možnosť stať sa na chvíľku dizajnérkou. Švédska firma je na trhu naozaj už dlhé roky, ale vždy vie prekvapiť niečím novým a inovatívnym. Príkladom môže byť aj reklama, ktorú si pripravili pre nás všetkých, aby nám pomocou príbehu pripomenuli, čo je v živote skutočne dôležité.

Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: