V závere týždňa mohli tiecť divákom SuperStar slzy dojatia. O emotívne momenty sa všsk tentoraz nepostarali iba hudobné vystúpenia či smutný odchod zo súťaže. Druhé finálové kolo prinieslo šok v podobe nečakanej žiadosti o ruku. 

Pre Ladislava Hunku sa krásna púť v SuperStar, ktorá mu priniesla množstvo úžasných zážitkov, skončila. Spevák sa však s veľkolepou šou rozlúčil so cťou. Nielenže na pódiu podal zimomriavkové prevedeneie balady All Of Me od Johna Legenda, na svoje vystúpenie nadviazal gestom, ktoré porotu a divákov totálne dojalo.

,,Ewička, prepáč, prepáčte mi všetci, prosím vás, ja to nevydržím. Ja si ju musím ísť objať, hej? Prepáčte,“ povedal moderátorke Ewe Farnej Laci po hodnotení poroty a namieril si to do hľadiska priamo za svojou láskou.

Ja som veľmi rád, že situácia vznikla tak, že sú tu rodičia teda aj z Mirkinej strany, ďakujem aj mamine, že je tu a dúfam, že ma otec drží za pleco, aby som to bol schopný, ku*va, povedať,“ začal svoj predslov s roztraseným hlasom potetovaný spevák. „Extrémne ťa milujem, bol to strašne ťažký rok, zažili sme si veľa, veľa sme sa naučili, myslím si, že prišiel čas, aby som to posunul niekam ďalej. Extrémne ťa milujem, Miriama Gašparíková, vezmeš si ma?“ opýtal sa Laci za obrovskej podpory skandujúceho publika.

Odpoveď dojatej Mirky bola, samoozrejme, áno. Dvojica sa tak zasnúbila počas jedinečnej chvíle, ktorú si do konca života zapamätajú nielen budúci manželia, ale aj všetci diváci SuperStar. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zásnuby v SuperStar si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk