Život je nevyspytateľný a niekedy, žiaľ, prinesie aj situácie, kedy rodič prežije svoje dieťa. Aj keď by to takto byť nemalo, práve tento katastrofický scenár postihol aj Becky Turney, ktorá prišla o svojho syna. Aj keď nemohol byť na svadbe svojej milovanej mamy, čestné miesto na prázdnej stoličke mal.

A nielen to! Potom, ako jej 19-ročný syn umrel, súhlasila s darovaním jeho orgánov iným ľuďom. Ak už jej milované dieťa nemôže žiť, nech majú nádej na život aspoň druhí. A práve človek, ktorý nosí Tristonovo srdce, prišiel na Beckynu svadbu, vďaka čomu mohla byť krásna nevesta aspoň čiastočne so svojim synom.

Toto jedinečné prekvapenie prichystal pre šťastnú ženu manžel a ich priatelia. Podarilo sa im nájsť Jacoba Kilbyho, ktorému v hrudi bije Tristonove srdce, a priviedli ho na svadbu ako svadobný dar. Becky nedokázala ukrývať emócie. Hoci Triston nemohol byť s Becky naozaj, jeho srdce áno.

Zdroj: NBC | Foto: Facebook/Love Adventured

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ďumbi
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.