Zlatých 18 ocien OTO je už odovzdaných do tých správnych rúk. Včerajší galavečer osobností televíznej obrazovky bol plný napínavých a dojemných momentov, pričom tri z nich boli skutočne výnimočné.

Zrejme najkrajším okamžikom bola chvíľa, kedy po rokoch čakania dostala Veronika Cifrová Ostrihoňová cenu OTO za Redaktorku spravodajstva roka 2018. Známa moderátorka bola nominovaná i minulý rok, kedy celú akciu sprevádzal jej manžel Matej “Sajfa” Cifra, avšak šťastie držať zlatú sošku sa jej podarilo až tentokrát.

V momente, kedy Sajfova tehotná manželka ďakovala svojim najbližším, sa úspešný moderátor neudržal a vyhrklo mu niekoľko sĺz. „Matejovi ďakujem, pretože je to môj oporný stĺp. Preto mu aj gratulujem, lebo vydržať so mnou nie je vždy jednoduché. Vydržať so mnou vo vyššom štádiu tehotenstva je ešte menej jednoduché. Ďakujem, že pri mne stojíš,” povedala mu pred zrakmi stoviek prítomných hosťov.

Dojatý Sajfa pri odovzdávaní cien

 

Ďalším krásnym okamžikom bolo Kaliho preberanie ceny za Speváka roka. Slovenský raper sa na pódiu rozcítil a svoje slová venoval najmä rodine, priateľke Alici a nedávno narodenej dcérke Nele. „Určite ďakujem svojej žene za veľkú podporu,” uviedol spočiatku, pričom nedokázal skryť poriadnu trému.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Neviem, kedy som bol takto nervózny,” Kali len ťažko hľadal slová pred davom ľudí. „Ja som si ešte donedávna myslel, že hudba je to najviac, čo môžem mať a teraz, keď mám dieťa, tak je to úplne o niečom inom. Mám z toho obrovskú radosť a teším sa, keď už malá bude chápať, že teda bude na svojho tatka hrdá, že niečo dosiahol,” dodal na záver.

 

O dávku emócií sa postaralo aj finálne ukončenie večera. Michal Hudák, ktorý odmoderoval celú udalosť, obdržal totiž okrem OTA za najlepšieho zabávača aj Absolútnu cenu OTO, čo ho dojalo natoľko, že sa rovnako ako jeho kolega Sajfa neubránil slzám.

Veľmi pekne ďakujem. Chodím po celom Slovensku a tí ľudia sú naozaj skvelí. Sme skvelá krajina so skvelými ľuďmi,” prihovoril sa k divákom, následkom čoho sa dočkal nečakaného standing ovation a dlhého potlesku v divadle.

 

Video/Foto: SlovakWoman.sk