Možno ste si to nikdy nevšimli a možno sa vám na ňom aj zdalo čosi povedomé, no zahľadeli ste sa už niekedy na slovenského herca Števa Martinoviča s tým, že vám niekoho nenormálne pripomína? Musíme sa priznať, že keď sme uvideli jeho koláž na sociálnej sieti Facebook, kde sa porovnáva s hollywoodskym hercom Ryanom Goslingom, takmer nám padla sánka. Pišta totiž skutočne vyzerá ako jeho verná kópia!

Amerika má Ryana, my máme Števa a sme za to skutočne vďačné. Vychádzajúca hviezda medzi komikmi, ktorá si momentálne nachádza svoje stabilné miesto v sketch šou Kredenc, patrí k sympatickým tváram televíznych obrazoviek, len ten popis je v porovnaní s hollywoodskym ,,la la landovým” lámačom ženských sŕdc trochu iný. Baby, tiež to tam vidíte? :)

Ryan Gosling:

36 rokov/ 2x nominácia na Oscara / desiatky filmov / miliónový majetok

Števo Martinovič:

34 rokov/ 2x cena literárneho fondu / 3 filmy / hypotéka

Foto: Facebook, Wallpaperscraft.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)