Je tomu iba pár dní, čo Slovensku doslova vyrazila dych premena bojovníčky Silvie, ktorá v priebehu jedného roka schudla neuveriteľných 88 kilogramov! Obézna žena v sebe potlačila všetky závislosti od jedla a vydala sa na strastiplnú cestu, ktorá z nej vyformovala príťažlivú ženu so zdravým sebavedomím a úsmevom na tvári.

Odbivuhodná Silvia Bzdil, ktorej premenu sledovalo so zatajeným dychom celé Slovensko, sa stala akousi nádejou pre všetky ženy s nadváhou. Aj keď počas svojej brutálnej premeny pracovala na plný úväzok, bojovala so smútkom i hnevom, taktiež si prešla zničujúcim rozvodom, nezvdala sa a dnes stojí pred celou krajinou ako úplne nový človek- víťaz! Štyridsaťročná žena sa vďaka nezdravému životnému štýlu dostala až na hranicu 172 kilogramov, pričom po ročnej drine vo fitku a zdravom stravovaní dnes váži 84 kg! A aké jedlá z réžie výživového poradcu Michala Páleníka prispeli k tomu, že Silvia schudla viac ako v súčasnosti vôbec váži?

Raňajky

Obed

Večera

Foto: YouTube, Facebook | Zdroj: Markiza.sk

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)