Istá žena z Bristolu sa zasekla v okne krátko potom, ako sa z neho snažila vyhodiť vlastný exkrement. Bizárna nehoda, o ktorej momentálne píšu všetky svetové média, sa udiala na toalete u 24-ročného študenta Liama Smytha, ktorý „gymnastku“ pozval k sebe domov!

 

Trapas storočia počas rande: Žena chcela vyhodiť vlastnú stolicu, zasekla sa v okne!

Liam Smyth spoznal sympatickú kočku na zoznamke, no netrvalo dlho a dvojica si dohodla rande. Najprv sa vybrali na večeru do reštaurácie, neskôr dievča pozval na pohárik k sebe domov. Tá sa však po príchode do jeho bytu vybrala na toaletu, no keď zistila, že „výdatnou večerou“ upchala celý záchod, chcela predísť trapasu a vyhodiť ju von oknom.

Naneštastie, okno malo dvojité sklo, a tak sa v ňom „ľudský produkt“ zasekol. Dievčina v panike vybehla z toalety a so strachom v očiach Liamovi oznámila, čo sa stalo. Napriek tomu, že ten chcel sklo odstrániť, amatérska gymnastka ho presvedčila, že exkrement vytiahne. Medzi sklami sa však zasekla, a keďže sa ju Liamovi ani po 15 minútach nepodarilo vytiahnuť, zavolal hasičov.

Prenajímateľ si, samozrejme, za rozbité okno vypýtal od Liama 300£, no vynaliezavému študentovi, ktorý sa zveril s nehodou na internete, sa nakoniec podarilo vyzbierať viac ako 2 000 libier. Tie venoval charite krátko po tom, ako sa spoločnosti v Bristole rozhodli ponúkať výmenu skiel zadarmo. :-D

…a toto sú tie najlepšie komentáre pod videom :-)

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: YouTube