V novembri 2021 sa prevalilo, že Daniela Nízlová a Stanislav Lobotka sa rozišli a viac už netvoria pár. Hoci pôvabná Twiinska je stále sama, futbalista má za ňu náhradu, s ktorou dokonca majú žiť v jednej domácnosti!

Po krátkej známosti Daniely Nízlovej a Stanislava Lobotku dvojica šokovala, že spolu čaká dieťa. Speváčka v januári 2020 porodila rozkošné dievčatko Lindu, s ktorou sa presťahovala za jej ocinom do Talianska. Avšak rodinná idylka dlho nevydržala a minulý rok sa partneri rozhodli ísť od seba.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Twiinska si zbalila všetky veci a s dievčatkom sa presťahovala k rodičom na stredné Slovensko. Športovec naďalej ostal žiť v Neapole, kde našiel aj novú lásku. 28-ročný fešák vraj už dlhší čas randí s 2. vicemiss Miss Universe 2016 Kristínou Šulovou. Nedávno ich dokonca paparazzi nachytali spolu v Trenčíne, kde charizmatická tmavovláska držala na rukách malú Lindu a kráčala po boku futbalového záložníka.

„Kristína študuje v Neapole, a tak so Stanom bývajú spolu v jeho vile,“ prezradil tajný zdroj pre Čas.sk, ktorý uverejnil aj ich spoločný záber.

FOTO Lobotku s frajerkou a jeho dcérou nájdete -TU-

lobotkova frajerka

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/danielatwiins, Facebook/Miss Universe Slovakia