Čas od času sa stáva, že sa vo filmoch či seriáloch objavia scény, ktoré nie sú na prvý pohľad ničím zvláštne alebo neobvyklé, no po rokoch zistíme, že udalosti z televízie sa nejakým spôsobom naozaj stali. Jedná sa o náhodu alebo tvorcovia týchto filmov a seriálov vedia viac ako my? :)

Jedným z takýchto “vešteckých” seriálov je údajne aj obľúbený animák Simpsonovci. Už dávnejšie sa špekulovalo nad tým, že rôzne epizódy, ktoré vyšli už v minulosti, sa až nápadne podobali na udalosti, ktoré sa stali roky potom. Seriál Simpsonovci údajne nepriamo predpovedal pád Dvojičiek či zvolenie nového prezidenta Donalda Trumpa.

Tentokrát sa hovorí o predpovedaní budúcnosti v súvislosti s Lady Gaga a jej nedávnym vystúpením na Super Bowle. Podobná scéna sa objavila pred piatimi rokmi aj v Simpsonovcoch. Epizóda má názov “Lisa Goes Gaga”, kde bola použitá kreslená postavička slávnej speváčky. Dokonca aj účet The Simpsons na Twitteri zdieľa obrázky, v ktorých poukazujú na fakt, že znova predpovedali budúcnosť. Avšak je dosť možné, že Lady Gaga len videla túto časť a nechala sa ňou inšpirovať. :)

Video: Youtube | Foto: Twitter, Flickr

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.