Bývalá športová reprezentantka Dominika Cibulková, ktorá sa v slovenských médiách často skloňuje so škandálmi, čelí kritickým komentárom pri akejkoľvek činnosti. Tentoraz sa týkali túry s jej 10-mesačným synčekom Jakubkom. 

Šťastná mamička na Instagram i Facebook pridala niekoľko snímok, kde sa široko usmieva s Jakubkom v čiernom nosiči. Práve ten spôsobil, že mamičky na Dominiku spustili paľbu kritiky.

,,Jednej veci stále nerozumiem. To vám influncerkám naozaj nemá kto vysvetliť základy správneho ergonomického nosenia?” rozčúlila sa jedna z komentujúcich, ku ktorej sa pridali ďalšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Niektoré osoby športovkyni na “dôchodku” mierili dobre myslené rady, iné si nedávali servítku pred ústa a do prominentnej mamičky sa pustili. ,,Nechápem. Buď sú tieto ženy tak zadubené, alebo ozaj si nevedia nič naštudovať,” objavilo sa v komentároch na populárnej sociálnej sieti. Na početné upozornenia žien sa známa blondínka rozhodla zareagovať.

,,Dámy, ďakujem za upozornenie. Viem, že sa takto v tom dieťa nenosí, buďte kľudné, bol tam len na 5 minút,” ozrejmila na Instagrame Cibulková. 

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova, Facebook – Dominika Cibulkova