Populárna tvár z televíznych obrazoviek po dlhých rokoch ukončuje spoluprácu s minimálne dvomi najsilnejšími stanicami na Slovensku. Dôvodom je čisto nová a veľmi lukratívna pracovná príležitosť, aká sa jednoducho neodmieta!

Úspešný novinár a glosátor Marián Leško sa na obrazovkách i divadelných doskách stal obrovskou stálicou. Tvorcovia programov si ho pozývajú najmä ako komentátora politického diania v krajine, keďže v tejto oblasti má známy muž vynikajúci rozhľad.

inkognito

Leško však prijal flek priamo od budúcej pani prezidentky Zuzany Čaputovej – tá si vzdelaného publicistu pozvala ako významného člena do vlastného tímu. Populárny komentátor sa tak má stať v paláci novým poradcom hlavy štátu, čím sa zároveň minimálne na najbližších päť rokov preruší jeho pôsobenie v televízii.

Nečakaná zmena plánov

Táto novinka predstavuje najväčší úder pre Jojku, kde sa Leško stal nenahraditeľnou súčasťou humoristicky ladenej relácie Sedem. Veselý glosátor sa totiž podieľa nielen na vtipných diskusiách, ale je tiež tvorcom scenárov. Známy Slovák však musí ukončiť spoluprácu aj s televíziou Markíza, kde dlhodobo fungoval ako pravidelný hosť nielen v spravodajských reláciách.

„Bola by to kontaminácia, niektorí by mohli pripisovať moje vyjadrenia pani prezidentke. Byť nezávislým glosátorom a zároveň človekom v tíme pani prezidentky sa vylučuje. Aj keď som sa z večera do rána nestal iným človekom, nejde o zlučiteľné pozície,” Leško pre Denník N objasnil dôvody svojho rozhodnutia. Jeho odchod tak pre kompetentných tvorcov programu predstavuje citeľnú stratu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

sedem

Zdroj: Denník N | Foto: Instagram/tvjoj