Hoci ubehlo len pár mesiacov od prevalenia románika medzi futbalistom Róbertom Vittekom a bývalou misskou Martinou Grešovou, ich láske napokon nečakane odzvonilo. Sklamaná kráska sa o smutnú novinku podelila prostredníctvom sociálnej siete, kde sa zároveň vyznala z najhlbších pocitov.

Hoci prominentná dvojica novú známosť spočiatku tajila, postupom času sa začali zaľúbenci bok po boku objavovať na spoločenských udalostiach, kde sa prezentovali ako harmonický a šťastný párik. Mnohí fanúšikovia tak z ich vystupovania nadobudli dojem, že Róberta a Martinu spája naozaj veľká a úprimná láska.

Vittek Gresova

Zrejme preto by len málokto tipoval, že táto rozprávková idylka nevydrží ani pol roka. Napriek tomu, že zamilovaná tmavovláska pretrvávajúce city k slávnemu športovcovi na rovinu priznáva, hrdličky išli nakoniec od seba.

Populárna módna návrhárka, ktorá sa sama neraz stáva ozdobou prestížnych podujatí, sa ale s bývalým partnerom rozhodla rozlúčiť nanajvýš emotívnym spôsobom – 32-ročná kočka zanechala futbalistovi verejný odkaz na rozlúčku.

Hudak

„Ľúbim tohto človeka a svojím spôsobom vždy budem. V prvom rade, nevedela som, kto to je, lebo futbal som dovtedy videla nulakrát. A potom som nevedela, aký je, ale potešilo ma, že je normálny a ľudský a vtipný a hebučký,” brunetka uvádza v dojemnom príspevku.

,,Ale mám vnútornú potrebu dať veci na pravú mieru. Bohužiaľ, s Robom už nie sme spolu. Nepíše sa mi to ľahko. no, chvalabohu, žijeme, sme zdraví, ideme ďalej. Predstavy o živote a láske sú to, čo môže ľudí buď navždy spojiť, alebo rozdeliť. Držím mu silno palce v osobnom aj pracovnom živote. Love You,” znejú posledné milostné vyznania Martiny Grešovej venované veľkej láske Robovi Vittekovi, z ktorých je zjavné, že vzájomné odlúčenie zanechalo na kráskinej duši nemalé stopy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martina Grešová

Zdroj/Foto: Instagram/kdebolotambolo