Mária Čírová sa s manželom a dvomi staršími ratolesťami tešia z tretieho prírastku do ich rodinky, syna Rubena. Pri príležitosti radosti zo všetkých detičiek pohromade obľúbená speváčka nechala fanúšikov nazrieť do svojej spálne. Nečakajte žiadne výstrelky! 

Dve staršie detičky Márie Čírovej si nedávno užili niekoľko dní leta s rovesníkmi v tábore. Ešte predtým, než opustili domov, im ale známa mamička sľúbila jednu vec, ktorú sa jej podarilo splniť. ,,Keď ste odchádzali do tábora, tak sme sa dohodli, že pri vašom návrate vás bude čakať váš nový braček doma,” tesne po pôrode napísala na svoj Instagram plavovláska.

Zoe s Hugom sú už z výletu doma, a tak je celá rodinka konečne pohromade. ,,Tak už sú všetky naše deti spolu a doma je konečne veselo!” raduje sa na sociálnych sieťach Mária, pričom dala jasne vedieť, že starší súrodenci neotáľajú a svojim rodičom s domácnosťou naplno pomáhajú.

,,Zo Zoe sa stala moja osobná asistentka a Hugi pomáha tatinkovi so všetkým, čo treba,” obľúbená speváčka opísala momentálnu situáciu u nich v domácnosti, k čomu pridala nádhernú fotografiu všetkých detí – tá bola zaznamenaná v spálni hudobníkov, ktorá je ladená v neutrálnych tónoch. Samozrejme, že aktuálne tam nesmie chýbať ani krásna postieľka pre bábätko.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/mariacirova